Image
15.01.2020 - 00:00

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve EYUDER İşbirliğinde Seminer Gerçekleştirildi

Kayseri’de Lider Öğretmen Semineri ve Eğitimciler Buluşması Gerçekleştirildi.

 

Kayseri’de görev yapan binin üzerinde öğretmen,  Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve EYUDER (Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği) Kayseri İl Temsilciliği işbirliğinde gerçekleştirilen “Sahne Sanatı Olarak Öğretmenlik” seminerinde Prof. Dr. Ayhan AYDIN ile buluştu. Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Aydın tarafından Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki semineri büyük bir ilgi ile takip eden öğretmenler, öğretmen niteliklerinin tartışıldığı bir dönemde mesleğe ışık tutacak paylaşımlara sahne olmuştur.

EYUDER Kayseri İl temsilciliği tarafından 14-15 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen  “Eğitimciler Buluşması ve Lider Öğretmen Seminerleri” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde organize edilen seminer öğretmenlik mesleğinin geçmişten günümüze olan serüvenine de ışık tuttu. Öğrencisinin dünyasında öğretmenin yerini eşsiz örneklerle ortaya koyan şiir tadındaki seminer öğretmenlerin beğenisini kazandı.

14 Ocak 2020 Salı akşamı gerçekleştirilen Eğitimciler Buluşması toplantısına EYUDER Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK, Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan AYDIN, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aygül AYKUT gibi akademinin önde gelen isimlerinin yanında İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin EKİNCİ, Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürleri, akademisyenler ve öğretmenlerimiz katılım sağlamışlardır.

EYUDER Kayseri İl Temsilcisi ve yönetim kurulu üyesi Gökhan ARIKAN, “İşimiz Eğitim Gücümüz Eğitim” sloganıyla 11 yıldır meslektaşlarının mesleki gelişimlerine destek verdiklerini, bu seminerle de öğretmenlerin yanında olduklarını bir kez daha gösterdiklerini ifade etti.  “Eğitimciler Buluşması ve Lider Öğretmen Seminerleri” 2020 programı kapsamında il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ziyaretleri,  Hacılar Bilim Kent Projesi saha ziyareti, akademisyen ve eğitimcilerin katılımıyla gerçekleştirilen “Eğitimciler Buluşması” toplantısı gibi bir dizi faaliyetlerin gerçekleştirildiği organizasyon seminer ile tamamlanmıştır. Dernek çalışmaları ile akademi ve saha arasında etkili işbirlikleri ortaya koyduklarını belirten ARIKAN, yıl içerisinde çeşitli organizasyon ve çalıştaylarla Milli Eğitim Müdürlüklerimize destek olmaya devam edeceklerini belirtmiştir.

Resim galerisine erişmek için tıklayınız...

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİ...

10.03.2022 - 00:00

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI [...]

Lucena Kısa Dönem Gönüllülük Projesi Katılımcı Ça...

07.03.2022 - 00:00

İSPANYA ESC KATILIMCI ÇAĞRISI [...]

EYUDER GÖNÜLLÜLERİNİ ARIYOR

17.02.2022 - 00:00

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği olarak yıl içerisinde birçok etkinlik yapmaktayız. Bu etki... [...]

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLE EYUDER ARASINDA İŞ BİRLİ...

04.02.2022 - 00:00

DERNEĞİMİZ İLE KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI [...]

ÇOK OKUNANLAR

HaberlerFİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI [...]

10.03.2022 - 00:00

HaberlerLucena Kısa Dönem Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

İSPANYA ESC KATILIMCI ÇAĞRISI [...]

07.03.2022 - 00:00

HaberlerEYUDER GÖNÜLLÜLERİNİ ARIYOR

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği olarak yıl içerisinde birçok etkinlik [...]

17.02.2022 - 00:00

ETKİNLİK TAKVİMİ