Image
15.01.2020 - 00:00

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve EYUDER İşbirliğinde Seminer Gerçekleştirildi

Kayseri’de Lider Öğretmen Semineri ve Eğitimciler Buluşması Gerçekleştirildi.

 

Kayseri’de görev yapan binin üzerinde öğretmen,  Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve EYUDER (Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği) Kayseri İl Temsilciliği işbirliğinde gerçekleştirilen “Sahne Sanatı Olarak Öğretmenlik” seminerinde Prof. Dr. Ayhan AYDIN ile buluştu. Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Aydın tarafından Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki semineri büyük bir ilgi ile takip eden öğretmenler, öğretmen niteliklerinin tartışıldığı bir dönemde mesleğe ışık tutacak paylaşımlara sahne olmuştur.

EYUDER Kayseri İl temsilciliği tarafından 14-15 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen  “Eğitimciler Buluşması ve Lider Öğretmen Seminerleri” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde organize edilen seminer öğretmenlik mesleğinin geçmişten günümüze olan serüvenine de ışık tuttu. Öğrencisinin dünyasında öğretmenin yerini eşsiz örneklerle ortaya koyan şiir tadındaki seminer öğretmenlerin beğenisini kazandı.

14 Ocak 2020 Salı akşamı gerçekleştirilen Eğitimciler Buluşması toplantısına EYUDER Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK, Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan AYDIN, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aygül AYKUT gibi akademinin önde gelen isimlerinin yanında İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin EKİNCİ, Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürleri, akademisyenler ve öğretmenlerimiz katılım sağlamışlardır.

EYUDER Kayseri İl Temsilcisi ve yönetim kurulu üyesi Gökhan ARIKAN, “İşimiz Eğitim Gücümüz Eğitim” sloganıyla 11 yıldır meslektaşlarının mesleki gelişimlerine destek verdiklerini, bu seminerle de öğretmenlerin yanında olduklarını bir kez daha gösterdiklerini ifade etti.  “Eğitimciler Buluşması ve Lider Öğretmen Seminerleri” 2020 programı kapsamında il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ziyaretleri,  Hacılar Bilim Kent Projesi saha ziyareti, akademisyen ve eğitimcilerin katılımıyla gerçekleştirilen “Eğitimciler Buluşması” toplantısı gibi bir dizi faaliyetlerin gerçekleştirildiği organizasyon seminer ile tamamlanmıştır. Dernek çalışmaları ile akademi ve saha arasında etkili işbirlikleri ortaya koyduklarını belirten ARIKAN, yıl içerisinde çeşitli organizasyon ve çalıştaylarla Milli Eğitim Müdürlüklerimize destek olmaya devam edeceklerini belirtmiştir.

Resim galerisine erişmek için tıklayınız...

EYUDER'E ÜYE OLMAYA VAR MISINIZ?

27.05.2020 - 00:00

EYUDER'e Üye Ol [...]

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

24.05.2020 - 00:00

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun [...]

EYUDER "MUCİT SİZSİNİZ TÜRKİYE"

21.05.2020 - 00:00

EYUDER "MUCİT SİZSİNİZ TÜRKİYE" [...]

Mükemmel Liderlik Akademisi Başlıyor

27.04.2020 - 00:00

Mükemmel Liderlik Akademisi [...]

ÇOK OKUNANLAR

HaberlerEYUDER'E ÜYE OLMAYA VAR MISINIZ?

EYUDER'e Üye Ol [...]

27.05.2020 - 00:00

HaberlerRamazan Bayramımız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun [...]

24.05.2020 - 00:00

HaberlerEYUDER "MUCİT SİZSİNİZ TÜRKİYE"

EYUDER "MUCİT SİZSİNİZ TÜRKİYE" [...]

21.05.2020 - 00:00

ETKİNLİK TAKVİMİ