Image
04.02.2022 - 00:00

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLE EYUDER ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

DERNEĞİMİZ İLE KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

EYUDER ile Kayseri Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Rektörlük Senato Salonu'nda gerçekleştirilen imza törenine EYUDER Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK ile Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa'nın yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Derviş Boztosun ve Prof. Dr. Semra Aksoylu, KAYSEM  (Kayseri Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) Müdürü Doç. Dr. Rıdvan Karabulut ve Genel Sekreter Mehmet Akkuş ile EYUDER Kayseri İl Temsilcisi Kıymet Sarar ve EYUDER Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, protokol töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Üniversitemiz 2018 yılında kurulmasına ve yeni yapılanmakta olan bir üniversite olmasına rağmen hem eğitim-öğretim faaliyetleri hem de oluşturduğu işbirlikleriyle hızlı bir şekilde gelişmeye ve toplumsal fayda oluşturmaya devam etmektedir. Bugün burada, üniversitemizin misyonuyla birebir örtüşen bir iş birliğine daha imza atmaktayız. Biz Kayseri Üniversitesini uygulamalı ve proje odaklı, iş dünyasıyla bütünleşen, bölgesel kalkınmaya katkı sağlayan, toplumsal fayda oluşturan ve nitelikli insan kaynağı yetiştiren bir üniversite olarak tanımlıyoruz. Bugün burada imzaladığımız işbirliği protokolünün amacına baktığımızda üniversitemizin misyon ifadesinde dile getirmiş olduğumuz toplumsal fayda oluşturma, bölgesel kalkınmaya katkı sağlama ve nitelikli insan kaynağı yetiştirmeyi her ne kadar kendi birimlerimizdeki örgün eğitim- öğretim faaliyetlerimiz ile formel sağlıyorsak da diğer taraftan bugün olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle yapmış olduğumuz iş birliğiyle bunu örgün eğitimden daha yaygın eğitim haline getiriyoruz. Dolayısıyla üniversitemiz sürekli eğitim merkezi marifetiyle, sivil toplum örgütleriyle yapmış olduğu iş birlikleri ve protokoller marifetiyle, bu tip işbirlikleri ve protokol çerçevesinde  başta Kayseri’miz olmak üzere, civar illerde de üniversitemizin bir cazibe oluşturacağını ümit ediyorum” diye konuştu.

EYUDER Genel Başkanımız Dr. Adem Çilek de eğitimde iş birliği protokolünün tüm paydaşlara hayırlı olmasını dileyip katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından  EYUDER Genel Başkanımız Dr. Adem Çilek ile Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa işbirliği protokolüne imza attılar.

Derneğimiz, Kayseri Üniversitesi ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİ...

10.03.2022 - 00:00

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI [...]

Lucena Kısa Dönem Gönüllülük Projesi Katılımcı Ça...

07.03.2022 - 00:00

İSPANYA ESC KATILIMCI ÇAĞRISI [...]

EYUDER GÖNÜLLÜLERİNİ ARIYOR

17.02.2022 - 00:00

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği olarak yıl içerisinde birçok etkinlik yapmaktayız. Bu etki... [...]

NERGİZ KÜLTÜR SANAT MERKEZİ TEMSİLCİLERİMİZİN KAT...

02.02.2022 - 00:00

ULEDEF/EYUDER İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ VE DERNEK YÖNETİMLERİ ANKARA’DA BULUŞTU [...]

ÇOK OKUNANLAR

HaberlerFİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ

FİKRİBİLİM EĞİTİM KURUMLARI İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI [...]

10.03.2022 - 00:00

HaberlerLucena Kısa Dönem Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

İSPANYA ESC KATILIMCI ÇAĞRISI [...]

07.03.2022 - 00:00

HaberlerEYUDER GÖNÜLLÜLERİNİ ARIYOR

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği olarak yıl içerisinde birçok etkinlik [...]

17.02.2022 - 00:00

ETKİNLİK TAKVİMİ